Menu
Prihlásenie
  • Obchodovanie s drahými kovmi je ukončené.
  • Obchodovanie s drahými kovmi je ukončené.

Zdieľať    
Kedy nakupovať zlato

Zlato nakupujte, ak máte voľné prostriedky pre jeho nákup !!!

Kvôli vyváženej priemernej nákupnej cene je pre Vás výhodnejšie nakupovať investičné zlato pravidelne, v menšom množstve. V našej ponuke si môžete vybrať menšie váhy odliatkov a mincí. S malými investíciami môžete začať ihneď.

Zlato je konzervatívna investícia – „NEKUPUJTE  ZLATO“, aby ste zbohatli, ale aby ste ochránili svoj majetok pred znehodnotením finančných prostriedkov (pred každoročnou infláciou).

Nechcete prísť o svoje úspory ? Zakopte ich ! Zlato to vydrží !!!

Finanční experti doporučujú diverzifikovať do zlata 5 až 10 % investičného majetku v závislosti na tom, do akej miery ste konzervatívny investor. Toto rozdelenie prispieva k vyváženosti portfólia, prináša poistku pre zlé časy a ponúka vynikajúcu príležitosť k dlhodobému zhodnoteniu.

Pravidelný nákup zlata chráni drobných investorov pred jeho cenovými pohyby. Ideálnym prostriedkom k pravidelným nákupom sú práve zlaté mince. Zlaté mince alebo odliatky sú konzervatívnejším spôsobom investície do zlata než nákup "zlatých fondov" (gold stocks). Fyzické zlato má väčšiu likviditu - môžete ho predať skutočne kdekoľvek a kedykoľvek. Nekupujte preto rôzne "zlaté certifikáty" či "zlaté fondy", nenechávajte nikoho, aby Vašim menom zlato držal. Trvajte na tom, že zlato chcete vlastniť i fyzicky, že Vám musí byť priamo doručené. Jedine u zlata, ktoré držíte vo svojich rukách, máte istotu, že ho skutočne vlastníte.

Ku kúpe investičného zlata máte vždy príležitosť:

  • Dieťati do kolísky pre šťastie
  • Deťom a dospievajúcim k narodeninám, za vysvedčenie, za maturitu či pri dosiahnutí akéhokoľvek úspechu, ktorý je hodený ocenenia (budete prekvapený, ako taký darček okúzli)
  • Partnerovi či partnerke (aj keď partnerka väčšinou ocení zlato v inej podobe)
  • Ako svadobný dar (a vôbec nevadí, pokiaľ by podobný dar zvolil i niekto iný - je predsa rozdiel dostať 2 kopy zlata ako 2 mixéry...)
  • Ako darček priateľom či blízkym k životnému jubileu
  • Zamestnancom za odvedené výkony. I vysokí manažéri Vám potvrdia, ako taký darček ocenili.
  • Obchodným partnerom.

Investícia do zlata je jediný spôsob ako zachovať bohatstvo pre seba a svojich najbližších.

"Skutočne žijeme v zlatých časoch: za zlato si kúpiš čest, úctu i lásku."